| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

אנו שמחים לבשר כי ההיענות להשתתפות ביצירת שטיח קיר במסגרת חגיגות ה-70 לכפר הינה רבה. למעלה מ-40 משפחות כבר נרשמו. לאור ההיענות הרבה, הארכנו את מועד ההרשמה בשבוע נוסף עד ה-15 לינואר. כל מי שמעוניין להצטרף ועדיין לא נירשם, מוזמן ליצור קשר במהרה עם ורדה או אורלי בטלפונים או באימייל המצויינים למטה. אנו מזמינים חמרי יצירה לפי מספר המשתתפים.אז למי שעדיין לא מכיר את הפרוייקט נספר כי במועדון הכפר תלויים 2 שטיחי קיר המורכבים מריבועי בד, מעוצבים בדוגמאות שונות ורקומים בעבודת יד. בהכנת השטיחים השתתפה כל משפחה בכפר והם הוכנו במלאת 50 שנה לכפר נטר. עברו 20 שנה ומשפחות רבות הצטרפו לכפרינו. לאחר שקיבלנו פניות מתושבים, החלטנו שאין זמן מתאים יותר מחגיגות ה-70 לכפר כדי לצרף שטיח קיר שלישי.אז מה יוצרים על ריבוע הבד שתקבלו?
כל משפחה תבחר נושא המתאים לה ומייצג אותה. לדוגמא: דמות הבית והחצר, תחביבי המשפחה, עיסוק או מקצוע, בני המשפחה עצמם וכדומה. שם המשפחה יוצג גם הוא על הריבוע.כיצד מבצעים את היצירה?
ניתן לתפור אפליקציות של לבד, שאריות בדים צבעוניות, לעטר בריקמה ולהוסיף אלמנטים נוספים כיד הדימיון הטובה והטעם האישי (פאייטים, צמר, צבעי בד ועוד). ריבוע הבד לרקע ופיסות הלבד ליצירת האפליקצייה יסופקו על ידינו. למעוניינים תינתן עזרה בעיצוב וביצוע. ניתן להשתמש בדוגמאות מוכנות שאנו נספק, או להמציא את הדוגמאות לבד. בהמשך, תפורסם הודעה נוספת בה ימסרו התאריך ומקום קבלת ריבועי הבד ופיסות הלבד.


הנה מספר תצלומי תקריב מהשטיחים הנוכחיים. משפחת גרבר הציגה את ביתה תחת העץ הגדול עם הגיטרה של איתמר למעלה.


משפחת גבאי הציגה את תחום עיסוקה - עבודות עפר.


גם משפחת אטשטיין הציגה את תחום עיסוקה - בניין.


הניה חנלביץ' ז"ל בחרה להציג כבשים, היות ולמשפחתה היו בעבר כבשים.


ולמשפחת דייגי היה לול.

כשהשטיח החדש יהיה מוכן הוא יפורסם באתר כפר נטר הדיגיטלי.
נשמח ללוות את היצירות בסיפורה של כל משפחה ומדוע בחרה בנושא שהציגה.

אלו הטלפונים והאימיילים לצורך ההרשמה:

ורדה גזית
09-8997178
052-3712217
vardagazit@gmail.com

אורלי (מזכירות)
09-8997174
kneter@netvision.net.ile