| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

כולכם מוזמנים להשתתף בהפנינג ציור הקיר הארוך ביותר! תושבי הכפר צובעים את הקיר בשביל המחבר את ההרחבה לכפר. אנו רוצים שהשביל המחבר את ההרחבה לכפר יהיה מלא חיים, צבעוני, מיוחד וימשוך את התושבים והאורחים לטייל לאורכו. מרכזיותו של השביל מסמלת את האיחוד בין ההרחבה לכפר הוותיק וחיבור בין דורות.

איך יבוצע הפרוייקט?

אנו נצבע את הקיר ונצייר עליו חלונות, חלונות פתוחים לערכים המרכזיים בחיי התושבים בכפר. בכל חלון יהיה ציור אחר של משפחה (או יותר) המתגוררים במושב.

ב-1 לאפריל תחולק לבתיכם ערכה הכוללת דף הסבר וכן דף בגודל A3. ציירו על הדף ציור צבעוני או שחור לבן המדגיש את אחד הערכים: חיבור בין דורות, משפחתיות, תיקווה לעתיד, "ואהבת לרעך כמוך", יופיו של הטבע ושמירה עליו, שמחה ואופטימיות, ייחוד חיי הקהילה בכפר ושלום.

איסוף הציורים יתבצע בתאריך 19 לאפריל מבתיכם. כל הציורים יועברו לחברה המתמחה בציורי קיר. אמני החברה יסדרו את הציורים כדי לייצר רצף נכון.

בתאריך ה-8 למאי נתכנס כל ציירי הכפר להפנינג הציור הארוך ביותר. האומנים יציירו על הקיר את הציורים שלכם (בקווי מתאר) וכל הכפר ילדים ומבוגרים מוזמן לקחת חלק בצביעת הקיר. באירוע תהיה מוזיקה וכל משפחה תתבקש להביא כיבוד קל. את האירוע ילוו אומנים שיכוונו וידריכו את המעוניינים.

הקיר יוצג לתושבים ולאורחים באירוע חוצות היוצר שיתקיים ב- 16 למאי.

מצפים להשתתפותכם הפעילה,

הצוות המארגן:
ויזל זאב 050-8807000
פיטל אורלי
קפלן פליאה
קפלן יניב 054-4775431
רביב איל
שוחט עדו
שני אסתי