| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

ערב טוב וחג עצמאות שמח.

ראשית ברצוני לברך את אלי ברכה על היבחרו לראש מועצת חוף השרון. אחריות גדולה מוטלת על כתפיך ואני תקווה שתצליח לשמור על המועצה וגבולותיה ולהצעידה קדימה. אלי, אני מאחל לך הצלחה ועומד לרשותך בכל עזרה לה תזדקק.

חלפה שנה מיום הולדתה ה-60 של המדינה. לכולנו הייתה תקווה שבתחילת העשור השביעי לעצמאותה נזכה למעט שקט ושלום. לדאבוננו הייתה זו שנה סוערת: במהלך מבצע עופרת יצוקה חיו כמיליון מאזרחי דרום המדינה תחת הפגזות טילים, גלעד שליט לא הוחזר מעזה, משבר כלכלי עולמי הגיע גם אלינו וגבה עשרות אלפי מפוטרים. ממשלה התפטרה וקמה ממשלה חדשה. דווקא בזמנים מורכבים וקשים אלה מתגלה חוזקם של אזרחי ארצנו: תושבי הדרום עמדו בצורה מעוררת הערכה במלחמה ואזרחי המדינה עטפו אותם ואת חיילי צה"ל בחום תמיכה ואהבה.

גם בישובינו עברנו שנה לא קלה. שכננו אהרון בז'רנו ראש המועצה הלך לעולמו. לאורך 40 שנה בתפקידיו הציבוריים כיו"ר וועד כפר נטר , כסגן ולאחר מכן כראש מועצת חוף השרון אהרון תרם תרומה גדולה לפיתוחם ושגשוגם של כפר נטר ושל המועצה. לאחרונה פעל ללא לאות בשמירה על גבולותיה של המועצה. וועד כפר נטר בשיתוף משפחת בז'רנו יפעלו בזמן הקרוב להנציח את זכרו של אהרן בכפר.

השנה , מושב בית יהושע סיים לחגוג 70 שנה להיווסדו. אני מברך את תושבי בית יהושע על הצלחת חגיגות השבעים. מחמם את ליבי לראות את שיתוף הפעולה ורוח האחדות שחגיגות אלו הפיחו בתושבים.

השנה חוגג גם כפר נטר 70 שנה. שבעים שנות עשייה והגשמה. ברצוני לברך את תושבי הכפר. עלינו להיות גאים ביישובינו שהגשימו את ערכי ההתיישבות בארץ ישראל, ולהודות ולהוקיר את דור המייסדים. כמו כן עלינו להיות גאים בקהילה האיכותית שהתגבשה בשני הישובים ובחיי החינוך והתרבות המגוונים להם שותפים יותר ויותר תושבים. גם מסורת השיתוף בין הישובים מתחזקת מדי שנה.

דומני שהמתנה המשמעותית ביותר שיכולנו להעניק ליום ההולדת ה-70 ליישובינו הינה הקמת שני הגנים החדשים ושדרוג מקיף לאשכול הגנים. 108 מילדינו, חלקם דור רביעי בשני המושבים, מתחנכים בגני ילדים חדשים ואיכותיים.

אנצל את ההזדמנות להודות לדינה ברימר ולכל התושבים הפועלים להצלחת חגיגות שנות השבעים בכפר נטר, לסמדר הראל שעצבה את סמל החגיגות וליהודית ברק על עבודת הפסיפס.

לסיום, ברצוני להודות בשם כולנו לכל החברים שפעלו להצלחת ערב זה: לילדינו המתוקים שיופיעו לפנינו בהדרכת אסנת שעשתה איתם עבודה נפלאה, לצוות מזכירויות המושבים, לשמעון ורני, למפיק מאיר זגורי , לאבי סהר, לעצמון אבטחה, לערן ברטמן , לצוות יום העצמאות בראשות ארי פרדו, ללילך כרמלי, שרית קוטלובסקי שביט, לבילי גריזלי נגר, סימי בלזדה, נעה ביטון, רונית ראובן, אסתי שני, אורלי ביטון ואחרונה חביבה ללאה ברטמן שהגיעה לגבורות וחגגה השנה יום הולדת 80.

אנצל את ההזדמנות להזכיר לתושבי כפר נטר שבמסגרת חגיגות השבעים יתקיים בשבת יום ספורט כאן במגרש הכדורסל בשעה 08:30 בבוקר.

אני רוצה לאחל לכולנו שלום, בטחון, שגשוג כלכלי וחג עצמאות שמח!

רמי שוחט
יו"ר ועד מקומי

מעוניינים להגיב על הנאום? לחצו על הלינק הקטן "תגובות" שמתחת לכותרת הראשית של הידיעה. בחלון שיפתח כיתבו את תגובתכם.