| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

תושבי כפר נטר מוזמנים להשתתף באירועי שבוע הספר בספריית אבן יהודה, רחוב המייסדים 74. רוב האירועים בחינם, לחלקם יש להירשם מראש.

יום ראשון, 31 במאי

18:00 - כולם יכולים לצייר קומיקס: סדנת קומיקס עם אורי פינק, יוצר "זבנג". הסדנה מיועדת לילדים מכיתה ג' ומעלה. מחיר: 30 ש"ח (כולל חומרים). מספר המקומות מוגבל, מקום מובטח רק למשלמים מראש.

יום חמישי, 4 ביוני
21:00 - 16:00 מכירת ספרים במחירי שבוע הספר בשיתוף עם צומת ספרים. בית קפה, אירועים והפעלות לילדים בשיתוף עם המתנ"ס.
17:00 - טקס פתיחה חגיגי: ברכת ראש המועצה, מר עמוס עזאני, וחלוקת תעודות הצטיינות לקוראים מתמידים.
18:00 - הופעת הרכבים מוסיקאליים בשיתוף עם המתנ"ס.
18:00 - 20:00 זהר אביב, מחברת ספרי ילדים ונוער רבים ואהובים (כח המוח, כח הלב ועוד) תחתום על ספריה.

יום שישי, 5 ביוני
13:30 - הופעת להקות זמר צעירות של המתנ"ס

יום ראשון, 7 ביוני
19:30 - 17:30 שוקחתן. הביאו את הספרים המיותרים שיש לכם בבית ותנו להם הזדמנות למצוא בית חדש. ניתן למכור את הספרים, או להחליף ספר בספר. דוכנים להצגת הספרים יעמדו לרשות המשתתפים שיירשמו מראש. מכירת ספרים מעודפי הספריה, במחירים מצחיקים. בית קפה (בשיתוף עם שבט צופי בן-יהודה).

18:30 - ג'ק ואפון הפלא הצגה לילדים של "תיאטרון החלום" ברחבת הספריה. הכניסה חופשית.

20:00 - הרצאה: הספרייה הפרטית, הספר והאהבה לספרים. ממה עשויה אהבה לספר? איך היא מתפתחת, ממה היא מורכבת? מהו ה"ספר האהוב", מהו הספר שמשנה את תפיסת העולם שלנו? איך והאם הספרים שאנחנו אוספים משקפים את האופי שלנו, את השאיפות שלנו, את החלומות שלנו – מספרים מי אנחנו? מיכל יפת, יצאה למסע שנמשך יותר משלוש שנים, מסע שבו פגשה אוהבי ספר, ישבה אתם אל מול הספרייה שלהם, והם סיפרו לה על הקשר המיוחד שלהם עם ספרים. המסע הסתיים בספר "חיים עם ספרים", והוא מנסה לחשוף מעט מסיפורו של ספר ושל בעליו בטקסט ובתמונה. במפגש תספר מיכל על המסע שלה, על הגילויים, התובנות, וההפתעות שפגשה בהן בתחנות השונות ותציג שתיים מהמשתתפות בספר: אליענה יידוב, בעלת חנות הספרים המקורית "תולעת ספרים" בכיכר רבין בתל אביב וענת סרגוסטי, עיתונאית ומנכ"ל "אג'נדה". הכניסה חופשית. אנא הזמינו מקומות מראש.