| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

כזה אקשן לא רואים כל יום ברחוב הרותם בהרחבה. מסוק משטרתי מרחף באוויר, ניידות משטרה אופנוענים וטרקטרונים למטה, קבוצה גדולה של שוטרים ושוטרות מסיירים בן הבתים, האזעקות בחצרות מופעלות והכלבים נובחים בטירוף... בלאגן לא קטן בכלל. בגני הילדים התבקשו הגננות להכניס את הילדים ולנעול חלונות ודלתות.

האירוע התחיל היום בסביבות 12 בצהריים והסתיים לאחר כשעה עם לכידתו של עבריין המשתייך לכנופיית גנבי רכב שנטש את הרכב הגנוב ברחוב הרותם ונמלט רגלית לכיוון הסוללה שמאחרי הבתים.

מתוך NRG מעריב:

תחילתו של האירוע בשעות הצהריים, כאשר ראש משרד הסיור של משטרת נתניה, רב פקד דורון חוברה, קיבל דיווח על פריצה לרכבים שמתבצעת באיזור התעשייה החדש שבדרום העיר.

מהר מאד הבחינו השוטרים במכונית סקודה שנמלט ליישוב כפר נטר הסמוך והחלו לעקוב אחריו. כאשר נהג המכונית הבחין בהם הוא ככל הנראה דיווח לשותפו, עבריין מוכר מתחום גניבות הרכב, שנהג סמוך לאיזור במכונית סובארו.

"תוך כדי המרדף אחרי רכב הסקודה קיבלנו דיווח על סובארו B4 שביצע תאונה כשהוא נוסע בפראות בגשר של איזור התעשייה", סיפר רפ"ק חוברה. "הוא העיף מכונית שהייתה בדרכו ופצע קל שני בני אדם שישבו בתוכה והתחיל לדהור לכיוון אבן יהודה".

בשלב זה הקפיצה המשטרה מסוק לאוויר, זאת במקביל לסגירה של כבישים רבים באיזור במטרה למנוע מגנבי הרכב להימלט אל טייבה ומשם לשטחים.

"במהלך המרדף הסובארו ביצע עוד תאונה ופגע בניידת", הוסיף חוברה. "לאחר מכן הוא עלה על דוקרנים ורק אחרי כמה קילומטרים עצר את הרכב בכפר יעבץ הסמוך לטייבה". משם הוא ניסה ככל הנראה להימלט דרך השדות, אך נעצר על ידי המשטרה בתום מרדף רגלי.

במקביל, ניהלו השוטרים מרדף אחרי נהג הסקודה שזנח את הרכב הגנוב בכפר נטר וניסה להימלט לשדות המושבים, אך לאחר מרדף רגלי נעצר. "זו כנופייה מקצועית שבאה לגנוב כלי רכב", אמר רפ"ק חוברה. "ברכב הסובארו מצאנו 13 מחשבים וסווצי'ים במיועדים להתנעת רכבים גנובים. רכב הסובארו שתפסנו הוא רכב שדרוש על ידי מספר תחנות ברחבי הארץ מכיוון שהיה מעורב במקרים רבים של גניבות כלי רכב".