| 1 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לכבוד: תושבי כפר נטר


לפני שיקרה אסון, לפני שנופיע בכותרות העיתונים או במהדורות החדשות, לפני שנצטרך לומר קדיש חס וחלילה, ברצוני להתריע על מפגע תחבורתי שמסכן את חיינו. עד עכשיו מפגע זה גבה "רק" את חייהם של מספר בעלי חיים, חתולים וכלבים שיצאו בטעות מחצרות הבתים.

ברחוב ההדרים, בקטע הכביש המתעקל בין מספר 9 ל- 15 מגיעים כלי רכב במהירות משני הכיוונים ללא שום מכשול שיגרום להם להאט וללא שילוט מספיק מתריע לפני העיקול. בצד המזרחי של הרחוב אין מדרכה. היציאה מהמשק שלנו לכביש מסוכנת ביותר. כאשר מגיעים כלי רכב במהירות, יציאה זאת מסוכנת שבעתיים.

בשנה האחרונה פניתי מספר פעמים ליו"ר הועד המקומי רמי שוחט. בכל הפעמים נעניתי בתגובה דומה: "זה בטיפול", "יהיה בסדר". עד כה טרם נעשה דבר בענין. אני לא בטוח שזאת היתה תגובתו לו היה מדובר במפגע בתחומי שכונת ההרחבה בה הוא מתגורר. בתור אדם שהתגורר הרבה שנים בחו"ל מראה שכונת ההרחבה באמת מטופח (גינות, תמרורים, ברזלי בטחון, שילוט, במפרים וכו'...) אבל מדוע השכונה הותיקה לא מקבלת אותה תשומת לב?

בתקופה האחרונה קברתי במו ידי 4 חתולי חצר ובית שנדרסו בעיקול מול ביתי. כמו כן כלבינו האהוב מצא את מותו באותו עיקול. האם אנחנו צריכים לחכות שחס וחלילה אחד מילדינו יפגע? אחד מאיתנו? ואז להיזכר כמו שנהוג אצלינו במדינה ואנחנו כל כך מכירים?

מה בסך הכל נדרש? להביא בוחן תנועה או כל איש מקצוע אחר שיבחן את תנאי הכביש וימליץ על פתרון. כפי שאני רואה זאת לא מדובר ביותר מהצבת מכשולים (במפר או אחר) לפני הכניסה לעיקול משני צידיו והצבת שילוט מתריע, אולם נניח למומחה להחליט על זאת.

איני מוכן להשלים עם המצב הקיים כי מדובר כאן על סכנת נפשות!

בכבוד רב,
ויקטור לויט
רחוב ההדרים 11
(משק בריפמן לשעבר)

רוצים להגיב על מכתבו של מר לויט? לחצו על הלינק "תגובות" המופיע בקטן מתחת לכותרת הראשית. בחלון שיפתח כיתבו את תגובתכם ולסיום לחצו על כפתור "פרסם את תגובתך".

1 תגובות

avhu אמר/ה... @ 8 באוגוסט 2009 בשעה 21:16

מסכים ב- 100% שצריך לעשות מעשה. יש לפנות גם לאגף התנועה במועצה ולמס' עמותות כגון "אור ירוק" וכו' - הכל יכול לעזור. המטרה היא העלאת המודעות, זימון בוחן לבדיקה והמלצה על פתרונ/ות ולבסוף - קביעת לו"ז ותקציב לביצוע.

הוסף רשומת תגובה