| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

עם כניסת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה קיבלנו מתנה נפלאה מוועדי המושב, בית כנסת חדש ומפואר, ממוזג ומתאים לשנות האלפיים. כיאה למושב מתקדם, אנו יכולים סוף כל סוף להתגאות בבית הכנסת שלנו. תושבים רבים באו לראות ותכונה מיוחדת ליוותה את בוא החג. כל הכפר דיבר, שאל, עזר ודאג: ''האם יהיה לנו בית כנסת מוכן לתפילות החג?''

זה המקום להודות כולנו מקרב לב למר רמי שוחט שעמל ימים ולילות ולא שקט ודאג שיהיה לנו יופי של חג. תודה רבה מיוחדת לך! וגם לגדי מחלב ולמשה רומם יו''ר וועד האגודה שנתן את בירכתו למהלך. ישנם עוד אנשים, חלקם אתם אפילו לא מכירים, שעזרו בשקט ותרמו המון כספים, ישר כוח לכולם.

החג היה פנטסטי, בית כנסת היה מלא מפה לפה ותפילות החג בחזנותו של הרב נפתלי מינצברג נשמעו עד לעולמות העליונים. בשבת חגגנו שבת חתן למשפחות גולדמן-רגב. שיהיה במזל טוב לזוג הצעיר.

פנו עלינו מספר תושבים וביקשו שנפרסם כל שבוע את זמני תפילות שגם הם יוכלו להצטרף. נשמח שכמה שיותר אנשים מהכפר יגיעו ויעזרו במניין. אנו וועד בית הכנסת נפרסם כל שבוע ב"ה ידיעון קצר עם זמני תפילות.

בחג בעליות לתורה תרמו אנשים תרומות נכבדות, אך חסר לנו עוד תרומות על מנת שנוכל לסיים את השיפוץ ולקנות ריהוט חדש. תרומות ניתן לתת לאביבה במזכירות.

לאור בקשה של מספר התושבים שצריכים להגיד קדיש על יקיריהם אנו נתחיל כל בוקר מיד אחרי יום הכיפורים (יום שלישי בוקר 28/9 י' בתשרי) להתפלל שחרית. התפילה תתחיל בדיוק בשעה 06:00 ותסתיים בסביבות השעה 06:40. נשמח לראותכם בין המתפללים.

השבת פרשת האזינו
כניסת שבת 18:11
תפילת ערבית 18:20
שחרית שבת בבוקר 08:30
הוצאת ספר תורה בסיבות השעה 09:15

לכל השאלות בנושא דת ניתן להתקשר לדני אור פוקס 052-8742144

בברכה,
וועד בית הכנסת המחודש:
דני אור פוקס
מנדל בוקובזה