| 1 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

שלום רב תושבי כפר נטר,

הגיע הזמן אני חושב שנתחיל להעלות כמה עניינים ולפתוח פורום פעיל של תושבי הכפר.

ראשית - תושבי רחוב האלון אינם מוגנים ע"י שמירה ובטחונם מופקר למרות שהם משלמים דמי שמירה. מר רמי שוחט הבטיח מספר רב של פעמים הבטחות ריקות מתוכן שממש בקרוב יותקנו מצלמות אבטחה ברחוב שיחוברו למוקד. כמובן שזה לא נעשה עד היום למרות פניות חוזרות ומנדנדות. מסתובבת הצעה בין תושבי רחוב האלון להפסיק לשלם דמי שמירה החל מהראשון בינואר אלא אם כן יהיו צעדים קונקרטיים (כמו חוזה חתום עם מתקין מצלמות)

שנית - לדעתי יש להציב שלטים ולאסור כניסת משאיות מעל 4 טון (ובמיוחד משאיות בטון בדרכן לאתרי בניה באבן יהודה). מצב התנועה ואיכות החיים והאוויר הולכים ומתדרדרים בכפר ולכן יש להציב שלטים ולדאוג לאכיפה.

שלישית - בכניסה לכפר יש חוכר שטח חקלאי שהפך את הכניסה לכפר לאתר זבל. כמה פעמים התרענו על הנוהג שלו והוא מתעלם. אנא טיפול משפטי דחוף מטעם הכפר + קנסות על השלכת אשפה בציבור.

בברכה,
בועז וכטל

* מעוניינים להגיב על מכתבו של תושב הכפר בועז וכטל? ליחצו על הלינק "תגובות" המופיע בקטן בשחור מתחת לכותרת הראשית. בחלון שיפתח כיתבו את תגובתכם ולחצו על הכפתור "פרסם את תגובתך".

1 תגובות

אנונימי אמר/ה... @ 3 בינואר 2010 בשעה 10:35

בועז שלום. לא רק רחוב האלון לא מוגן. כל הכפר לא מוגן. למעשה כל הכפר מלבד האזור שמכונה "ההרחבה". אזור זה מגודר היטב ובעל כניסה אחת עם שומר. שאר היישוב פרוץ לחלוטין הן ברגל והן ברכב. תשאל את הבחור מטייבה שלקח לי (לניו קופל (-:)) את האוטו ולאישתי את התיק. אני מקווה שקודם ישימו מצלמות ליד הבית שלי ורק אז במקומות אחרים ביישוב. לגבי ביטול דמי שמירה אני בעד. אם תצליח לעשות את זה אני אשמח להצטרף ללא משלמים.
לגבי המשאיות לא ממש מפריע לי כי זה באמצע השבוע. מה כן מפריע לי? משאיות ורכבים מסחריים שבאים לתת שירות לתושבי הכפר בשבת בבוקר ועושים רעש ואבק (חציר לאורוות, הובלה של כורכר וכד'). אתה אחד מהם?
לגבי החוכר עם האשפה, אני מקווה שיתייחסו לפנייתך בהקדם האפשרי. יום טוב ושנה אזרחית טובה.
בברכה, ירון דייגי.

הוסף רשומת תגובה