| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לתושבי כפר נטר שלום רב,

לאחרונה נתקבלו תלונות רבות של תושבים על גדרות חיות הפולשות לתחומי המדרכה ומפריעות למעבר הולכי רגל. אנו שבים ומזכירים כי גיזום הגדר החיה ועצים שענפיכם פונים למדרכות הינם באחריותכם. אנא דאגו לכך שענפי העצים לא יסתירו את פנסי הרחוב וגיזום הגדרות יאפשר מעבר נוח להולכי רגל ורוכבי אופניים.

בקרוב נפרסם עדכון בנוגע למועדי פינוי גזם בראש השנה.

בברכה,
אורלי הדס
מזכירת כפר נטר
משרד 09-8997174
נייד 0508699465
kneter@netvision.net.il

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לחניכי סניף השלושה, ההורים וכלל קהילת שלושת המושבים שלום רב,

ברצוננו להביא לידיעתכם כי בכפוף להוראות חוזר מנכ"ל המסדיר את פעילות תנועות הנוער ובתיאום עם המועצה האזורית חוף השרון ומרכזי החוגים ביישובים, בשנת הפעילות הקרובה (תש"ע) יתקיים יום הפעילות של תנועת האיחוד החקלאי - סניף השלושה ביום שלישי ולא בראשון, כפי שהיה בשנתיים האחרונות.

שעות הפעילות נשארות בשלב זה כפי שהיו בשנת הפעילות הקודמת. ב- 16:30 תצאנה הסעות מבית יהושע וכפר נטר, ב- 17:00 יתחיל יום הפעילות באודים. במידה ויהיה שינוי בזמני הפעולות וההסעות, תצא על כך הודעה מסודרת.

ברכת שנה טובה ופורה לכולנו,

וועדת הנוער ורכזת הנוער של סניף השלושה

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

מפגשי ההיכרות לחוגי "הטבע הוא הבית שלי" יתקיימו:

לכתה א': יום ה' 27/8 בשעה 17:30.
לכתות ב' - ג': יום ה' 27/8 בשעה 16:30.
לכתות ד'-ה': יום א' 30/8 בשעה 16:30.

נפגשים במועדון כפר נטר.

פרטים נוספים אצל נאוה ניב 0544-899941.

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

תושבים יקרים,

1. על פי הודעת מנהל מחלקת תברואה במועצה מר שלמה בנק, ביום ו' 11.9 בין השעות 09:00-14:00 יתבצע איסוף פסולת אלקטרונית בחנייה המזרחית של בית הספר אורט שפיים מול הכניסה למנהרה. הכוונה למחשבים ישנים וכל רכיביהם כולל מקלדות, עכברים וכד', מסכי טלוויזיה, טלפונים סלולרים ומטענים, מכשירים אלקטרוניים (DVD , פקסים, מצלמות ישנות, מערכות סטריאו וכד')

2. להזכירכם, במזכירות הכפר נמצא בקביעות מיכל לאיסוף בטריות ישנות. כלובים לאיסוף בקבוקים ומיכלים למחזור נייר נמצאים מאחורי הצרכניה בכפר, ובדרום ההרחבה ברחוב האלה.

3. הנכם מתבקשים להשאיר גזם, קרטונים ורהיטים ישנים אך ורק בפינות הגזם.

4. אנא דאגו לכך שכלביכם לא יסתובבו ללא השגחה ואספו את גלליהם. נא לא לשחרר כלבים בגינות הציבוריות!!!

5. בימי ה' אחת לשבועיים מתבצע טאטוא רחובות בכפר נטר. אנא דאגו להזיז את רכביכם ממפרץ החנייה בשעות הבוקר, כך שנוכל לנקות את המקום. הטאטוא הבא יתבצע ביום ה' בתאריך 3.9

6. צוות פועלים מטעם המועצה מבצע נקיון אחת לחודש בכפר.

אנא המשיכו לדווח לנו על מפגעים ואזורים הטעונים נקיון נוסף.

תודה ושבת שלום,
אורלי הדס
מזכירת כפר נטר

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

אוספת תרומות עבור פליטי דרפור:
1. סירים, מחבתות, מאווררים, פלטות חשמליות
2. מצעים ומגבות
2. ספרי לימוד וחוברות (אנגלית ועברית) בכל הרמות ולכל הגילאים, מחברות, ציוד משרדי.
3. ספרי קריאה באנגלית ועברית ברמה קלה.

בנוסף מחפשת תרומה למרפאת ילדים ונוער בסיכון של ארון ספרים עם דלתות זכוכית.

תודה,
אן הולנדר

טלפון 0523198484
annecooper@walla.com

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

חברים ומשפחות יקרות,

המסורת נמשכת, ארוחה בכפר חוזרת. ניפגש כולנו ביום שישי 4.09.09 בשעה 16:30 ברחוב הארגמן בבית יהושע במזג אוויר נעים ונוח (שהוזמן מראש!). נטעם ממיטב מאכלי שכננו וחברינו למושב, נשתה יין, נאזין למוסיקה משובחת, נקרין לילדים סרט ובין לבין נכין חביתות, נאזין לסיפורים ונקיים תחרות מסורתית של אוכל וטעמים.

מה מתבקשת כל משפחה לעשות?
לפתוח את סוד מטבחה ולהכין לארוחה הגדולה שני מאכלים:
1. מאכל מסורתי שעובר וקיים במשפחה שנים רבות, תבשיל, מאפה, סלט, או כל סוג אחר של אוכל שמגיע מהסבתא, דודה או כל מקור אחר.
2. מאכל עכשווי שאתם נוהגים לבשל במטבח, שהוא "חביב הבית" ומקורו בשנים האחרונות, אם פרי המצאה אישי או כזה שלקוח ממקור אחר.

המאכלים, כולם חלביים, יובאו לשולחן הגדול של ה"ארוחה בכפר" בכלי הגשה מקוריים בהם נהוג להגיש בביתכם. אנו נדאג להגיש מהכלי ולדאוג לשלומו.

מכיוון שכל רעיון הארוחה מבוסס על מאכלי ידינו, אתם מתבקשים להתאים את גודלו של המאכל, כאילו יוגש למשפחה של שישה סועדים וללוות אותו בשילוט מאיר עיניים אודות שמו ושם משפחת יוצרו.

התחרות השנתית
בכל שנה נקיים תחרות כלל מושבית במספר קטגוריות:
1. עוגת הכפר הנחשקת
2. מאכל השנה – מסלט ועד תבשיל
3. פשטידת המושב
4. ריבת גן עדן

כל מי שמעוניין להשתתף בתחרות מתבקש להודיע מראש לנעה ביטון ולהביא את פרי יצירתו מעט לפני ההתכנסות. תוצאות התחרות והפרסים יוענקו לזוכים במהלך ההתכנסות. הפרסים שווים, אבל שווה יותר היא ההנאה של כולנו ממתכון מנצח של מאכל מנצח!

טלפונים לברורים:
נעה ביטון 052-2733597
סמי דהן 052-5177761

להתראות ב"ארוחה בכפר"!
וועדת תרבות בית יהושע

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

ביום חמישי ה-17/09/09 יתקיים בפארק שפיים אירוע מיוחד המשלב מים ומוזיקה תחת הכותרת "שרים בשפיים לא לאלימות". האירוע הינו הפקה של עמותת "כינור דוד" ותרומה של פארק שפיים למען הקהילה. מטרתו להביא למודעות בני הנוער את חומרת בעיית נגע הסמים והאלימות וההתמודדות עם הבעיה בחיי היום יום, כמו גם את דרכי הטיפול בבעיה החמורה.

במופע המוזיקלי ישתתפו מיטב אומני ישראל, בהתנדבות מלאה, כתרומה לקהילה ולחברה בישראל, ביניהם: יואב יצחק, שימי תבורי, ישי לוי, "הצל" + מלווים, עופר לוי, זהבה בן, הראפר אלון דה לוקו, ננסי ברנדס, סי היימן, הסטנדפיסט קובי מיימון, גור ואוח ועוד ועוד (השתתפותם של אומנים נוספים תפורסם בהמשך). כמו כן, אישיות ממלכתית תכבד בנוכחותה את האירוע.

הקהל ביום מיוחד זה יכלול תלמידים - בני נוער וילדים במצוקה, חיילים, משפחות ומוזמנים. האירוע יוקדש ברובו להמשך פעילותה של תוכנית "בגובה העיניים" שפועלת בבתי ספר ברחבי הארץ להגברת המודעות בנושא נגע הסמים והאלימות, ובעזרה לחילוץ רבים ככל האפשר ממעגל הסמים והאלימות .

אנו רואים במתן סיוע מצדכם להצלחתו של האירוע , בין ברכישת כרטיסים מרוכזת ובין באמצעים אחרים, תרומה ערכית וביטוי לזיקתכם ולדאגתכם לעיצוב פני החברה בשנים הבאות. בנוסף, אנו מתכבדים להזמין אותכם ואת בני משפחתכם למופעים וליום הכיף בפארק המים שפיים ומקווים שתיאותו לקבל את הזמנתנו.

מחיר הכרטיס למופעים ולפעילות המים בפארק הינו 99 ש"ח. ההכנסות יוקדשו במלואן להרחבת הפעילות החינוכית של עמותת "כינור דוד" בבתי הספר ובמוסדות החינוך ברחבי הארץ.

בברכה ובכבוד רב,

ד"ר אייל מדני,
מנכ"ל פרויקטים חינוכיים "בגובה העיניים" קהילה טיפולית כינור דויד

שרון ניניו,
מנכ"ל פארק שפיים

עמותת כינור דוד
מספר עמותה: 58-028-604-5
כתובת: היסמין 1 רמת אפעל 52960
טלפון: 03-5358552/3
פקס: 03-5358551
נייד (ד"ר אייל מדני): 050-5566400
דוא"ל: emadani@walla.com

פארק המים שפיים
טלפון: 9595758/9/60 – 09
פקס: 9595762- 09
נייד (אורית חמילבסקי): 5555792 – 052
דוא"ל: sales@waterpark.co.il

| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

חוג מיוחד לילדים אוהבי הסביבה. לסקרנים שרוצים להכיר ולגעת בכל פינה "מתחת לאף". נעקוב אחרי בעלי חיים, נכיר ונאכל צמחי בר, נצפה בתופעות טבע, נשמור על הטבע ונבין שהטבע שומר עלינו. ניפגש במועדון, ונצא לסיור רגלי בכפר, פעם בשבוע באופן קבוע.


מידע להורים: חוג טבע חוויתי של סיור רגלי ופעילויות מגוונות (בישול, משחק, חידון, יצירה ועוד) לגירוי כל החושים והעצמת הקשר הישיר לטבע ולארץ. לכל קבוצת גיל, מפגש שבועי בן שעה אחת. התכנסות ופיזור במועדון.

כל יום חמישי:
ילדי כיתה א' בשעה 17:30
ילדי כתות ב'- ג' בשעה 16:30

כל יום ראשון:
ילדי כתות ד'-ה' בשעה 1630

הדרכה: נאוה ניב מכפר נטר. עוסקת בהדרכת טבע וילדים כעשרים שנה. בעבר מדריכה ורכזת חוגי טבע בחברה להגנת הטבע, מדריכת פל"ה (פעילות להכרת הסביבה) בבתי ספר באזור השרון.

לפרטים נוספים והרשמה אצל נאוה: 054-4899941

החוגים יתחילו בספטמבר, יום א' 6/9 ויום ה' 10/9.

מפגשים להיכרות ופעילות של שעה (ללא תשלום) יתקיימו בסוף החופש הגדול:
ביום ה' 27/8 בשעה 16:30 לילדי כתות ב'-ג'
ביום ה' 27/8 בשעה 17:30 לילדי כתה א'
ביום א' 30/8 בשעה 16:30 לילדי כתות ד'-ה'

* ביטוח: הפעילות מבוטחת בחברת הפניקס.

| 1 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לכבוד: תושבי כפר נטר


לפני שיקרה אסון, לפני שנופיע בכותרות העיתונים או במהדורות החדשות, לפני שנצטרך לומר קדיש חס וחלילה, ברצוני להתריע על מפגע תחבורתי שמסכן את חיינו. עד עכשיו מפגע זה גבה "רק" את חייהם של מספר בעלי חיים, חתולים וכלבים שיצאו בטעות מחצרות הבתים.

ברחוב ההדרים, בקטע הכביש המתעקל בין מספר 9 ל- 15 מגיעים כלי רכב במהירות משני הכיוונים ללא שום מכשול שיגרום להם להאט וללא שילוט מספיק מתריע לפני העיקול. בצד המזרחי של הרחוב אין מדרכה. היציאה מהמשק שלנו לכביש מסוכנת ביותר. כאשר מגיעים כלי רכב במהירות, יציאה זאת מסוכנת שבעתיים.

בשנה האחרונה פניתי מספר פעמים ליו"ר הועד המקומי רמי שוחט. בכל הפעמים נעניתי בתגובה דומה: "זה בטיפול", "יהיה בסדר". עד כה טרם נעשה דבר בענין. אני לא בטוח שזאת היתה תגובתו לו היה מדובר במפגע בתחומי שכונת ההרחבה בה הוא מתגורר. בתור אדם שהתגורר הרבה שנים בחו"ל מראה שכונת ההרחבה באמת מטופח (גינות, תמרורים, ברזלי בטחון, שילוט, במפרים וכו'...) אבל מדוע השכונה הותיקה לא מקבלת אותה תשומת לב?

בתקופה האחרונה קברתי במו ידי 4 חתולי חצר ובית שנדרסו בעיקול מול ביתי. כמו כן כלבינו האהוב מצא את מותו באותו עיקול. האם אנחנו צריכים לחכות שחס וחלילה אחד מילדינו יפגע? אחד מאיתנו? ואז להיזכר כמו שנהוג אצלינו במדינה ואנחנו כל כך מכירים?

מה בסך הכל נדרש? להביא בוחן תנועה או כל איש מקצוע אחר שיבחן את תנאי הכביש וימליץ על פתרון. כפי שאני רואה זאת לא מדובר ביותר מהצבת מכשולים (במפר או אחר) לפני הכניסה לעיקול משני צידיו והצבת שילוט מתריע, אולם נניח למומחה להחליט על זאת.

איני מוכן להשלים עם המצב הקיים כי מדובר כאן על סכנת נפשות!

בכבוד רב,
ויקטור לויט
רחוב ההדרים 11
(משק בריפמן לשעבר)

רוצים להגיב על מכתבו של מר לויט? לחצו על הלינק "תגובות" המופיע בקטן מתחת לכותרת הראשית. בחלון שיפתח כיתבו את תגובתכם ולסיום לחצו על כפתור "פרסם את תגובתך".