| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

חברים ומשפחות יקרות,

המסורת נמשכת, ארוחה בכפר חוזרת זו השנה הרביעית. ניפגש כולנו ביום שישי 16.09.2011 בשעה 16:00 ברחוב הארגמן בבית יהושע. במזג אוויר נעים ונוח (שהוזמן מראש!), נטעם ממיטב מאכלי שכננו וחברינו למושב, נשתה יין ונאזין למוסיקה משובחת. השנה ארוחה בכפר בסימן ילדים ונוער.

מה מתבקשת כל משפחה לעשות?
לפתוח את סוד מטבחה ולהכין לארוחה הגדולה שני מאכלים:
1. מאכל מסורתי שעובר וקיים במשפחה שנים רבות, תבשיל, מאפה, סלט, או כל סוג אחר של אוכל שמגיע מהסבתא, דודה או כל מקור אחר.
2. מאכל עכשווי שאתם נוהגים לבשל במטבח, שהוא חביב הבית ומקורו בשנים האחרונות, אם פרי המצאה אישי או כזה שלקוח ממקור אחר.

המאכלים, כולם חלביים, יובאו לשולחן הגדול של הארוחה בכפר בכלי הגשה מקוריים בהם נהוג להגיש בביתכם. אנו נדאג להגיש מהכלי ולדאוג לשלומו. מכיוון שכל רעיון הארוחה מבוסס על מאכלי ידינו, אתם מתבקשים להתאים את גודלו של המאכל כאילו יוגש למשפחה של שישה סועדים וללוות אותו בשילוט מאיר עיניים אודות שמו ושם משפחת יוצרו.

נוער מבשל
השנה יהיה שולחן מיוחד לבישוליהם של בני הנוער שלנו. אנחנו רוצים לטעום ממטעמי הדור הבא של הבשלנים במושבים. הנוער מוזמן להביא ממטעמיו לשולחן הנוער שם יתקבל על ידי צוות טועמים וכמובן יהיה חלק מהארוחה בכפר. כמו כן יהיו שלוש עמדות בישול בהפעלת ילדים ונוער: תחנת פנקייקים, תחנת פיצות ותחנת קפה קר. ילדים מעל גיל 8 שרוצים לקחת חלק בבישול מתבקשים לידע את רונית או שלי.

להקות צעירות
במסגרת האירוע היינו רוצים לתת במה ללהקה צעירה, זמרים/ות צעירים. המעוניינים להופיע בקטע קצר, נשמח לשמוע אתכם. אנא הרשמו מראש אצל שלי או רונית.

טלפונים לברורים והרשמה:
רונית מלר-אשכנזי 050-6615903
שלי סגל-פינקלר 052-3776774

להתראות בארוחה בכפר!

וועדת תרבות