| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

שלום לכולכם,

בשעה טובה פתחנו את שנת הלימודים תשע"ב באשכול הגנים בכפר נטר. השנה בגנים 101 ילדים מכפר נטר ומבית יהושע, בגילאים 3-6 והיא נפתחה בנחת ובשקט.

השנה גם נפרדנו ממיכל נומרובסקי, הגננת של גן צבעוני, שהייתה אתנו 11 שנים ומאריאלה יחזקאל, שעבדה לצידה ולצידן של גננות אחרות במהלך 15 השנים האחרונות. התברכנו בעבודת צוות מדהימה של שתיהן וצירוף התכונות המיוחדות של כל אחת מהן יצר חינוך משמעותי, איכותי ונעים הליכות שעליו הודנו יום יום.

מיכל הביאה איתה מקצוענות ללא פשרות, יכולת הקשבה ונתינה, חיוניות וחינניות והמון חום ואהבה. אריאלה, שהיתה יד ימינה, הביאה איתה את היכולת להיות שקטה ועם זאת משמעותית כל כך, את הגמישות בעבודה מול גננות שונות, את היושרה, את היכולת להבדיל בין עיקר לטפל ואת הדאגה הכנה לרווחתם של הילדים. בטקס האוסקר מוענק פרס לשחקן המשנה הטוב ביותר. התרגום המילולי מאנגלית הוא: "השחקן התומך הטוב ביותר". אנו עוסקים בתחום חשוב ומאתגר עשרת מונים - חינוך. אריאלה היא ללא ספק "הסייעת התומכת הטובה ביותר".

אז אריאלה ומיכל יקרות - קחו את הצלחתכן הגדולה איתכן צידה לדרך ובשמי, בשם ועד כפר נטר ואם יורשה לי, בשם מאות הורים ומאות ילדי כפר נטר ובית יהושע, שזכו שתלוו אותם בדרכם לכיתה א' - תודה גדולה גדולה.

ולכולנו - שנה טובה, שנה של שקט, שיגרה מבורכת ובריאות טובה.

רחל גולומביק, רכזת הגנים.