| 1 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

שלום לכל החניכים וההורים,

השנה נפתחה באופן רשמי והנה מגיע גם הטיול הראשון והפעם באיזור הגלבוע. גם השנה נטייל ביחד עם סניפים נוספים מאזור המרכז הצפוני, מועצה אזורית תמר והבקעה. הטיול האיזורי יתקיים בין התאריכים ה 16-17/10/11 וימשך יומיים מלאים. החלוץ לטיולים יערך בתאריך ה 15/10/11 . החלוץ מיועד לפעילים מהסניפים וחברי הגרעין באיזור.

כיתות ד'-ו' יטיילו באיזור נחל עין השופט ועמק השלום.
כיתות ז'-ח' יטיילו באיזור העמק הנעלם.
לינה בחניון שדמות דבורה.

מטרות הטיול האיזורי
- יצירת חוויה קבוצתית מגבשת ומעצימה.
- חיזוק ובניית הסניף, הצוות הקבוצות והחניכים.
- ציון פתיחת השנה בתנועת הנוער של האיחוד החקלאי.
- חיזוק הקשר אל ארץ ישראל, הטבע וערך הציונות.

רשימת ציוד לחניך
אוכל עד ארוחת ערב, בגדים חמים לערב, נעלי הליכה, בגדים להליכה, כובע, 4 ליטר מים, שק שינה, כלי רחצה, פנס, חולצת תנועה, נייר טואלט, חומר דוחה יתושים, בגד ים, תיק הליכה קטן ונוח. ניתן להביא כלי נגינה. התנועה לא לוקחת כל אחריות על ציוד אישי של חניכים יש להימנע מלהביא ציוד יקר ערך לטיול. חניכים המביאים ציוד זה עושים זאת על אחריותם ויש לתדרך אותם בנוגע לשמירה על ציוד זה.

הורים מלווים
בשכבות ד', ה', ו', נדרשת נוכחות של כ-2 הורים מלווים. נשמח להורה אחד לפחות מכל שכבה. כל הרוצה להצטרף ולעזור מוזמן לפנות לנציגי וועדת הנוער בישוב או ליקיר: 054-2159903.

הרשמה לטיול
עלות הטיול 225 ש"ח לחניך (ילד שני 205 ש"ח וילד שלישי 185 ש"ח). ההרשמה מסתיימת ביום ד' 05/10/11. שימו לב, ההרשמה לטיול מותנית במילוי אישור הורים רפואי ומשמעתי, בתשלום עבור הטיול ובהסדרת תשלום דמי חבר שנתיים לתנועה ותשלום שנתי לפעילות הסניף. תשלום דמי חבר לתנועה יש לבצע ישירות באתר התנועה בכתובת www.ihudnik.co.il וללחוץ על ההפניה לתשלום דמי החבר. תשלום שנתי לפעילות הסניף יש להסדיר בהתאם לחוזר שנשלח.

שנה טובה לכל החניכים, מדריכים וכלל הקהילה,
מצוות סניף השלושה וועדת הנוער.

1 תגובות

יוני אמר/ה... @ 19 בדצמבר 2013 בשעה 10:48

צריך יהיה להביא ציוד לטיול מתאים

הוסף רשומת תגובה