| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

אגודת כפר נטר מארחת את המחלקה לשירותים חברתיים של המועצה האזורית חוף השרון לערב בנושא דור ההמשך והדילמות המשפחתיות סביב העברת המשק החקלאי. הערב יתקיים ב- 8.5.12 במועדון החברים של אגודת כפר נטר ברחוב ההדרים 17 במעמד ראש המועצה מר אלי ברכה.

בתוכנית
- 19:00 כיבוד קל ושתייה
- 20:00 ברכות
- ההצגה נחלת רבים
- בסיום ההצגה תתקיים הרצאה על ידי ד"ר יונה ברסלר, מטפלת זוגית ומשפחתית ובהשתתפות אנשי מקצוע.

האירוע הוא יוזמה משותפת של אגודת כפר נטר והמועצה. במידה ומספר המשתתפים יהיה רב יעבור האירוע לאולם גדול יותר. במשך השנה תקיים המחלקה לשירותים חברתיים ערבי הסברה בסוגיה זו בשיתוף עם ועדי האגודות החקלאיות והתושבים.

מחיר ליחיד: 15 ש"ח, מחיר לזוג: 25 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים במזכירויות הישובים או במחלקה לשירותים חברתיים במועצה טל. 09-9596506

על ההצגה נחלת רבים
ההצגה עוסקת בסוגית העברת הנחלה במושבים לדור ההמשך וסכסוכי הירושה המתלווים להחלטה זו בתוך המשפחה. אז למי מגיע לרשת את הנחלה? לזה שימשיך במסורת החקלאות? לזו שטיפלה בהוריה המתבגרים? לבן החלש הזקוק לכסף או אולי לבת המוצלחת שתדע להפיק את התועלת הכלכלית? האם יש בכלל תשובה חד משמעית? זוהי הפקה מקורית בביצוע התיאטרון הקהילתי של מועצה איזורית לב השרון. כתבה: עירית לוז, בימוי : עירית ואביב לוז. השחקנים (לפי סדר הא'"ב): יהודה עזרא, ליאת פרג'אן, מיכל אקוס, מרב דנינו, עדנה ביסמוט, עליזה פרידמן, עמרם כפיר, ריבי לוין, שוש גטה.