| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

הורים יקרים שלום רב,

כחלק מהשירות לקהילה ועל מנת להקל על ההורים ועל התלמידים בהסעות למקומות מרוחקים, אנו מבקשים  לפתוח בתחילת שנת הלימודים הקרובה מרכז למידה שיפעל בשעות אחה"צ בכפר נטר. רוב הילדים נעזרים במורים פרטיים במקצועות שונים בתקופת הלימודים כתגבור שוטף ו/או כהכנה לבחינות. מרכז הלמידה ייתן מענה לתלמידיי חטיבת הביניים ותלמידי התיכון בשיעורי עזר והכנה לבחינות, בקבוצות למידה קטנות.

השיעורים יתמקדו בחלק ממקצועות החובה (מתמטיקה ,אנגלית, לשון והיסטוריה). הקבוצות יחולקו בהתאם לקבוצות גיל ורמות הלימוד השונות. המורים הינם בעלי ניסיון רב בהגשה לבגרות במקצועות אותם ילמדו.

כיוון שהמרכז יעסיק מורים קבועים שידרשו להתחייב ליום ושעה קבועים אנו מבקשים לדעת את כמות הילדים אשר היו מעוניינים להירשם למערך לימודים זה. התשלום יהיה על בסיס חודשי. המרכז יפעל בין החודשים ספטמבר 2012 - יוני 2013 (תקופת בחינות הבגרות).

בנוסף, אנו מבקשים לקיים במרכז קבוצות למידה באנגלית לילדים מכיתה ג'. לימודי האנגלית לילדים יועברו על ידי מורים שהתמחו בלימודי האנגלית לגיל הצעיר.

בשלב זה אנו מבקשים לדעת את הצורך שלכם כהורים במרכז מהסוג הזה בכפר נטר. בהתאם לכמות המתעניינים נקבל החלטה על פתיחת המרכז. את הסכום לתשלום נדע רק לאחר שנדע מה היא כמות התלמידים המעוניינת במערך זה. ההצטרפות במהלך שנה"ל לא תתאפשר כיוון שהשאיפה היא שלא לפגוע במרקם הקבוצתי שעתיד להיווצר.

המעוניינים אנא מלאו את הספח והעבירו עד ל- 10.8.12 למזכירות כפר נטר  במייל vadm.kfarnetter@013net.net או בפקס 09-8911213.

בברכת המשך חופש נעים ובטוח,
רמי שוחט
יו"ר ועד מקומי כפר נטר