| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

לתושבים שלום רב,

אבקש לעדכן כי לנוכח ההתפתחויות הביטחוניות בדרום הארץ, כונסה הבוקר ישיבה להערכת מוכנות המועצה למצב חירום, כמו גם לקליטה ואירוח משפחות מאזור הדרום. בישיבה השתתפו סגן ראש המועצה, מזכירת המועצה, קב"ט המועצה, מנהלי המחלקות, נציגי פקע"ר (פיקוד העורף), ביניהם גם סגן מפקד נפת שרון בפקע"ר ומפקד היקל"ר (יחידת קישור לרשות), נציגי המשטרה, יושבי ראש ישובים, יושבי ראש צח"י (צוותי חירום ישוביים).

נציגי פיקוד העורף עדכנו כי אין כל הנחייה חדשה בנוגע לתושבי השרון וכי על תושבי השרון להמשיך בשגרת חייהם. עם זאת, נציגי פיקוד העורף חזרו על ההנחיה לצוותי הצח"י לוודא כי המקלטים והמרחבים המוגנים ערוכים ומוכנים לשהייה קצרה (מקסימום מספר שעות בלבד) וכי כל תושב יודע לאיזה מרחב מוגן עליו להגיע בעת הצורך.

בישיבה שהתקיימה באולם הישיבות במועצה האזורית חוף השרון, סקרו נציגי הישובים את מצב המקלטים בכל יישוב ואת מידת המוכנות של כל יישוב לאירוע בטחוני כלשהו. ככלל, נציגי הצח"י התבקשו לשמור על רמת מוכנות נאותה ובסוף השבוע הקרוב בפרט.
             
תושבים המעוניינים לקבל מידע או סיוע בכל נושא מוזמנים לפנות למוקד המועצה בטלפון: 09-9510888. לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות גם למוקד החירום של פיקוד העורף בטלפון: 1207.

המוקד הטלפוני של המועצה 09-9510888  מרכז בימים אלה פניות של משפחות המעוניינות לארח תושבים מאזור הדרום. משפחות מחוף השרון המעוניינות בכך, מוזמנות להשאיר את פרטיהן במוקד הטלפוני.

לידיעתכם, אתר המועצה יעדכן בזמן אמת בכל התפתחות רלוונטית לאזור.

בתקווה לימים שקטים יותר לתושבי הדרום ולכל עם ישראל.

אלי ברכה
ראש המועצה