| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]


הורים ובני נוער יקרים,

זו שנה ראשונה שאנו נערכים להוצאת משלחת נבחרת ויצוגית של בני הנוער מישובי המועצה למפגש עם משלחת נוער ממחוז אתנדון (ליד קלן) בגרמניה. המשלחת יוצאת תחת החסות של מחלקת החינוך במועצה שלנו וליווי של המועצה הציבורית לחילופי נוער וצעירים. המשלחת מיועדת לבני נוער בגילאי 15-17 ותמנה 13 בני נוער שייבחרו לאחר תהליך מיון והכנה, אותו ינחו שני מלווי המשלחת.

המשלחת הנה לשמונה ימים בשני משכים: אנו נתארח  בגרמניה  בין התאריכים 30/6-7/7 , המשלחת הגרמנית תתארח אצלנו  בתאריכים 24/7- 31/7. חשוב לציין כי התנאי הראשון לכניסה לתהליך המיון הינו זמינות בתאריכים אלו.

תהליך בניית התוכן נעשה במשותף עם מוביל משלחת הנוער מגרמניה. בחרנו יחד מטרה מרכזית אחת שדרכה נבנה את כל המפגש. המטרה הנה: הנוער כמעצב ומשפיע על העתיד במרחב רב תרבותי. מפגש ערכים אישי, קבוצתי, חברתי, חוויתי והיסטורי במהלכו נקיים שיח ופעילות על הערכים במדינה רב תרבותית ועל ההיסטוריה בין המדינות לאורך השנים.

אנו מזמינים אתכם הורים ובני נוער למפגש בו נציג את תוכנית המשלחת, תהליך המיון וההכנה,וכמובן את הצוות שילווה את המשלחת, אליעד מנהל תחום הנוער של המועצה וירון גוט. המפגש המקדים יתקיים ב 4/4 יום חמישי בשעה 20:30.

הנכם מתבקשים לאשר הגעתכם למייל: eliad1975@gmail.com או בטלפון 09-9596508/44

בברכה,
אליעד ויסמן
מנהל תחום הנוער
מועצה אזורית חוף השרון