| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לתושבים שלום,

בימים אלו מתבצעת ברחבי הכפר לכידת חתולי רחוב מטעם המועצה על מנת לעקרם ולסרסם. הלוכדת זקוקה לשיתוף פעולה שלכם התושבים כדי שתזמינו אותה אליכם לחצרות ויהיה אפשר להגיע לכמה שיותר חתולים בכפר. אם בחצרותיכם חתולים רבים או אם הנכם מאכילי חתולי רחוב, אנא צרו קשר עם הלוכדת בטלפון 052-2735805 ותאמו איתה הגעה. הלכידה והעיקור הינם על חשבון המועצה.

מטרת העיקורים
מטרת העיקורים היא להשתלט על ההתרבות הטבעית, למנוע סבל מיותר מחתולי הרחוב הנולדים לתנאי מחיה קשים ולצמצם את המטרדים הקשורים לריבוי חתולים. כ- 24 שעות לאחר האיסוף והניתוח מוחזרים החתולים לשטח מחייתם המקורי שם ימשיכו לתרום לחיסול מכרסמים ומזיקים. בהעדר הדחפים המיניים ישמרו נאמנות למקום מחייתם וימנעו חדירת חתולים זרים לשטחם. לאורך זמן מתייצבת הקבוצה ומספר החתולים נשמר ולא גדל.

לאוהבי החתולים
לכל אוהבי החיות הרעיון של עיקור או סירוס אינו מלבב ביותר אולם האלטרנטיבה גרועה יותר. עשרות אלפי חתולים וגורים ננטשים מידי שנה ומוצאים את מותם ברחובות רעבים, מוזנחים, נדרסים תחת גלגלי רכב או מורדמים למוות. הבחירה שלא לעקר משמעותה הבאת אלפי גורים לא רצויים לעולם. בישראל מתים או מומתים מידי שנה עשרות אלפי חתולים חסרי בית ולא רצויים. שיטת הלכידה/עיקור/החזרה מקובלת ומומלצת ע"י הגורמים המקצועיים בארץ ובעולם ונחשבת כשיטה ההומאנית והאפקטיבית ביותר גם ע"י המוסדות האקדמיים והטיפוליים בעולם כולו.

לוכדת מטעם המועצה: איריס 052-2735805