| 0 תגובות ]

חברים שלום,

במסגרת חידוש פעילות צוות חירום ישובי - צח"י  בכפר נטר, נענתי לבקשה לארגן ולהקים מחדש צוות זה בכפר. אנו מנסים לחדש את פעילות הצוות כהערכות חשובה ביותר לשעת חירום. נכון להיום קיים צוות שכזה אך  אינו פעיל, במיוחד מול פעילות הברוכה של הצוותים בישובים האחרים במועצה.

בשלב זה נבחרו חברים מהצוות הקודם וכן חדשים שעשוים לסייע ולתרום בנושא. לא עם כולם הספקתי לשוחח אישית. ההשתתפות על בסיס התנדבותי, תקבלו מידע אודות משמעויות התנדבות חשובה זו. להלן מצגת שיבוץ צוותי צח"י בכפר. שובצתם בצוותים השונים  בהם תוכלו לפעול ולתרום בתחומים הללו. השיבוץ  ניתן לשינוי כבקשתכם  בכל תחום בו הנכם עשויים לתרום יותר.

ביום חמישי 31.7.2014 שעה 20:30  נקיים מפגש במועדון הכפר - היכרות, גיבוש, דיווח על פעילות צוות צח"י בכלל  ובכפר בפרט. נשמח מאוד להשתתפותכם במפגש זה. אנא אשרו השתתפותכם במייל חוזר לרפי יפת.

כמו כן הנכם מוזמנים להשתתפף במפגש כללי של כל צוותי צח"י  במועצה האזורית ביום ראשון 27.7 בשעה 18:00. המפגש יתקיים בבית העם ברשפון, רחוב הפרחים ליד הצרכנייה / קפה גופרמן. השתתפותכם בכנס זה תתרום רבות להבנת הפעילות, דיון בסוגיות שונות שתוכלו לשאול במפגש זה.

תודה  רבה,
רפי יפת,  מרכז צוות צח"י כפר נטר
054-9933071
yrafi10@walla.com