| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

לתושבים שלום רב,

אני מקבלת פניות רבות של תושבים אשר מדברים עם בעלי מקצוע שונים ומקבלים מידע שונה ומבקשים לאמת זאת מולי. כפי שרשמתי לכם במכתבי הקודם, הנחיות משרד החקלאות משתנות לעיתים קרובות ובעלי  מקצוע שונים נותנים מידע שונה בהתאם להנחיות אשר ברשותם. אני מתייעצת עם קבלן הגינון שעובד עם המושב- ערן ברטמן, ודעתו המקצועית הינה הקו המנחה מבחינת הוועד.

אני מבקשת לדאוג לרסס את כל העצים אשר ברשותכם עד ליום רביעי הקרוב, ה- 31.12.14. מבקשת שתשלחו לי מייל שבו כתוב שבצעתם ריסוס. בשבוע האחרון נמצאו עצים מתים נוספים בחצרות הפרטיות ברחבי הכפר. האינטרס לרסס הוא של כולם! כל עץ שלא עובר טיפול יכול להדביק עצים נוספים ויכול למות וליפול .

עץ נגוע שכבר מת: מאחר והעצים המתים מכילים בתוכם את המזיק, ומאחר ולא ניתן לשרוף את העץ (זהו הטיפול האולטימטיבי כי כך המזיק מת) צריך לרסס את העץ המת פעם אחת ואחרונה בכדי שהמזיק ימות ולא יעבור לעץ הבא. לאחר ריסוס העץ וכריתתו, יש להשאירו מחוץ לחצר הבית, במקום שניתן לאסוף אותו, ולהודיע לי במייל בשביל שאדאג מול המועצה לאיסוף. במידה ולא קבלתם ממני מייל חוזר, יש להודיע על כך ישירות למועצה לטלפון- 09-9596585. לשאלות נוספות ובכדי שהריסוס יתבצע בהקדם האפשרי, אתם מוזמנים לפנות אלי בטלפון למזכירות.

ניתן ורצוי לפנות לערן ברטמן לצורך ריסוס מידי של העצים.  ערן- 0503299550. גם אם בחרתם לפנות לאיש מקצוע אחר, אנא תדאגו לבצע את הריסוס עד יום רביעי הקרוב.

בברכה,
טל בר-אור, מזכירת ועד מקומי
טלפון: 09-8999979, פקס: 09-8911213
vadm.kfarnetter@013net.net