| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

תושבים יקרים,

בטיחות בדרכים
אנא סעו לאט ובזהירות! לאחרונה אירעה תאונה קשה בהרחבה, תאונה שעלולה הייתה להסתיים בכי רע. אני מבקשת להזכירכם, אנא שמרו על החוקים והקפידו על נסיעה איטית ברחבי הכפר לטובת ילדינו ולטובת כלל התושבים.

קיום אירועים פרטים בשטחים הציבוריים במושב
השטחים הציבוריים בכפר נטר שייכים לכולם ולנוחיותכם אנו דואגים לטפל, לנקות ולטפח אותם. כאשר ברצונכם לקיים אירוע בשטחים הציבוריי אתם מתבקשים לפנות למזכירות ועד הכפר על מנת להסדיר נושא זה. בין היתר על מנת לדאוג לכך שלא יתקיימו באותו יום שני אירועים באותו הזמן. תושב אשר משתמש בשטח ציבורי לאירוע צריך להקפיד לנקות את המקום לאחר השימוש בו ולהחזירו למצב בו קיבל את המקום. אנו דואגים כי המגרשים יהיו נקיים ומתוחזקים לטובת כולם. אנא התחשבו בשכנים מבחינת שעות הפעילות והרעש. יש לציי כי תושבים שאינם מתגוררים בכפר נטר משלמים תשלום סמלי על שימוש במגרש.

כלבים משוחררים ברחבי הכפר
לאחרונה מגיעות אלינו תלונות רבות בדבר כלבים משוחררים אשר פוגעים בגינות הפרטיות וחמור מכך, לאחרונה כלב תקף תושב. אנו מבקשים: אנא הקפידו שכלביכם לא יסתובבו לבד מחוץ לחצר ביתכם. הכלבים מפחידים ומסכנים את הולכי הרגל והילדים, הכלבים עושים את צרכיהם בשטחים הציבוריים ובחצרות השכנים וגורמים לנזק רב בגינות. 

בברכה,
טל בר-אור, מזכירת ועד מקומי
טלפון: 09-8999979, פקס: 09-8911213
vadm.kfarnetter@013net.net