| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

תושבים יקרים שלום,

לאור שביעות רצונכם מטיול המבוגרים הקודם, ייצא טיול נוסף בסוף החודש בתאריך 30.4.15 בשעה 15:00. הטיול משותף עם בית יהושע. אנא מהרו להירשם במזכירויות הישובים, מספר המקומות מוגבל, ייצא אוטובוס אחד. מדריך הטיול: גרשון מלר. דרגת קושי: קלה. הטיול ללא עלות, יש להצטייד במים, ארוחה קלה וכובע. אוטובוס יצא מצרכניית כפר נטר בשעה 15:00 ומאלונית בית יהושע בשעה 15:10. סיום בערב לקראת 20:00.

מסלול הטיול:
 טיול אחה"צ על קו התפר הנושק למישור החוף. את הטיול נתחיל בקיבוץ בחן. נעלה לחורשה הצופה על הישוב זמר, ישוב ערבי הנמצא על קו התפר ובו האלפיון העליון של תושבי המשולש. בהמשך נבקר בישוב ונגלה נקודת נוף הצופה על עמק חפר במערב ובמזרח גדר ההפרדה.

לאחר מכן נמשיך צפונה דרך בקה אל גרביה. גם ישוב זה חצוי וחומה מפרידה בין מערב למזרח. נמשיך  לעבר חריש ואום אל קוטוף, תנופת פיתוח בהקמת העיר הנבנית על קו התפר ובסמוך לה ישוב הבנוי על שתי גבעות ומהן מבט נופי על השומרון ויישובי הסביבה. נסיעה לאורך גדר ההפרדה תביא אותנו ליער ריחן, מצפה אילן ע"ש אילן רמון  והישובים שקד, ריחן, קציר, חיננית וישובים פלסטיניים הנמצאים ביניהם כמו אום ריחן וברטעה המזרחית. מעניין ומרתק, נצפה ונתרשם. נסיים בדרך הנופית היורדת ממי עמי  לוואדי ערה, על רקע פריחת כליל החורש, והנוף הניבט מהרכס.

בברכה,
ועדת תרבות כפר נטר בית יהושע.