| 2 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

תושבים יקרים שלום,

הכניסה לאירוע הינה לתושבי כפר נטר ובית יהושע בלבד ובהצגת תעודת זהות או רישיון נהיגה בלבד! תותר כניסה של אורחים בליווי התושב/ת בלבד! חשוב להדגיש: המאבטחים בכניסות אינם תושבי המקום ולפיכך אינם יודעים מי תושב/ת ומי לא ועל כן ללא ת.ז. או רישיון נהיגה לא תתאפשר כניסה. אורחים של תושבים יורשו להיכנס אך ורק בליווי תושב/ת שיידרש להציג ת.ז./רישיון נהיגה.

היות ומושבינו הינו בין היחידים באזור המארח אמן משמעותי, חשוב לשים לב לנהלי הכניסה המפורטים ולמעט ככל האפשר בהזמנת אורחים וזאת על מנת שכולנו נוכל ליהנות מערב מושקע שכולו עבור קהילת כפר נטר ובית יהושע בלבד. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

בברכת חג עצמאות שמח,
ועדת תרבות כפר נטר + בית יהושע

2 תגובות

אנונימי אמר/ה... @ 22 באפריל 2015 בשעה 13:08

אולי גם נמנע ממכם להשתמש בשירותי הדואר או הבנקים באבן יהודה?
מה זו האפלייה הזו?

אנונימי אמר/ה... @ 23 באפריל 2015 בשעה 11:48

אין כאן בכלל קשר. לא מדובר באפליה אלא בעובדה פשוטה: אירוע יום העצמאות משולם מכספי מיסי הוועד המקומי, של המושבים. כל שנה התושבים המשלמים חווים תורי ענק לדוכני המזון והשעשועים בגלל כניסה של אורחים אשר אינם קשורים בשום אופן לתושב כזה או אחר . מעבר לכך, בניגוד לשנים עברו, השנה אירחנו אמן משמעותי. משטרת ישראל הכפילה והקשתה את דרישותיה כלפינו ספציפית. אין להו אפשרות להכיל הן תפעולית והן לוגיסטית כמות גדולה כל כך של אנשים וגם אין הצדקה.

הוסף רשומת תגובה