| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

תושבים יקרים,

במושב כפר נטר קיימות שתי פינות מחזור גדולות:

1. ליד גני הילדים
2. בהרחבה בין רחוב האלה לרחוב השיטה

מיכלים נוספים פזורים ברחוב האורן ורחוב האלה. מול גני הילדים יש גם פח (צפרדע) גדול העומד לשירותכם. מטרת פינות המיחזור היא שכל סוג של מוצר יגיע למיחזור לאחר שעבר מיון על ידיכם. אם כבר טרחתם, אספתם את הפסולת והבאתם לפינות המיחזור, אנא הקפידו גם על המשך התהליך. פסולת שלא במקומה לא תמוחזר.

בפינות הגזם יש להקפיד להניח גזם בתוך מבנה פינת הגזם. אנא דאגו ליידע את הגננים שלכם. לא נעים לשכנים שפסולת הגזם מונחת מול ביתם ולא בתוך המבנה. לא נעים שאין אפשרות להיכנס למבנה הגזם כי מישהו החליט להניח את הגזם שלו בכניסה למבנה.

במידה ויש לכם פסולת גושית גדולה (כגון ריהוט, טלוויזיה, מוצרי פלסטיק וכו')  אתם מוזמנים להודיע למחלקת התברואה במועצה והם ידאגו לפינוי, בתיאום מראש. 09-9596585.

כל פסולת שאינה מתאימה למיכלי המיחזור אין להשאירה בפינת המחזור. מה שניתן להכניס לתוך פחי האשפה הרגילים אנא דאגו להכניס. פסולת אשר מונחת ליד פח האשפה שלכם לא תפונה. אנא מכם, אם ברצונכם לתרום עגלות, כלי מטבח או כל דבר אחר אתם מוזמנים להעביר זאת לכתובת הרלוונטית, אך לא להשאירה בשטח הציבורי. קבלן הפינוי דואג לפנות את הפחים בלבד ואינו מפנה את הפסולת שהנכם משאירים ליד הפח.

בואו נשמור על המושב ונקפיד על כללי המיחזור והניקיון לטובת כולם! תודה מראש על שיתוף הפעולה!

בברכת סוף שבוע רגוע ונעים,

טל בר-אור, מזכירת ועד מקומי
טלפון: 09-8999979, פקס: 09-8911213
vadm.kfarnetter@013net.net