| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: . ]

פינות המיחזור בכפר

תושבים יקרים שלום,                                                                                  

בואו נשמור על המושב ונקפיד על כללי המיחזור והניקיון לטובת כולם! במושב כפר נטר קיימות שתי פינות מיחזור גדולות: לייד גני הילדים ובהרחבה בין רחוב האלה לרחוב השיטה. מיכלים נוספים פזורים ברחוב האורן ורחוב האלה. ליד גני הילדים יש גם פח צפרדע אשר ניתן לזרוק לתוכו קלקרים ופסולת גדולה.

מטרת פינות המיחזור היא שכל סוג של מוצר יגיע למחזור לאחר שעבר מיון על ידיכם. ניכר שיש רצון ומודעות לנושא בקרב תושבי המושב אך

לצערנו עדיין אין יישום של הנושא ופינות המיחזור הופכות למזבלות. תושבים אינם מקפידים לשים בתוך המכולות את המוצרים אלא משאירים שקית עם בקבוקים ליד מתקן הבקבוקים, שקית עם פקקי הבקבוקים תלויה על מתקן הבקבוקים, תולים שקיות על הכלובים, ניירות על הרצפה, מכשירים אלקטרונים על הרצפה, ריהוט על הרצפה ליד המיחזור, בתוך הקרטונייה משליכים בקבוקים, קלקרים וניילונים, טיטולים, זבל וכד'.

ברגע שיש אשפה בתוך הקרטונייה לא ניתן לפנות את הקרטונייה והמצב מחריף. ברגע שיש שקיות או פסולת אחרת בתוך מיכל הבקבוקים לא ניתן לפנותם. אשפה שאינה ניתנת למיחזור שימו רק בפחי האשפה, ליד מרכזי המיחזור יש פחים.
אם כבר טרחתם, אספתם את הפסולת והבאתם לפינות המיחזור, אנא הקפידו גם על המשך התהליך. פסולת שלא במקומה לא תמוחזר. בנוסף ליד תיבות הדואר יש פחים. אנא הקפידו לזרוק את הניירות בפח ולא על הרצפה. בפינות הגזם יש להקפיד להניח גזם בתוך מבנה פינת הגזם.

במידה ויש לכם פסולת גושית גדולה (כגון ריהוט, טלוויזיה, מוצרי פלסטיק וכו')  אתם מוזמנים להודיע למחלקת התברואה במועצה והם ידאגו לפינוי, בתיאום מראש. 09-9596585.

בואו נשמור על המושב ונקפיד על כללי המחזור והניקיון לטובת כולם! תודה מראש על שיתוף הפעולה!

טל בר-אור, מזכירת ועד מקומי
טלפון: 09-8999979, פקס: 09-8911213
vadm.kfarnetter@013net.net