| 0 תגובות פורסם תחת נושאים: , . ]

תושבים יקרים,

קהילה היא תופעה מופלאה של פעילות, התנדבות ושיתוף שנראים כאילו מתרחשים מעצמם. אבל באמת זה רק נראה כאילו ההתרחשות היא מעצמה. אנחנו קוראים לכם לבוא ולהצטרף למערך המתנדבים במושב. מתוך אמונה שככל שתהיו שותפים יותר ומעורבים יותר בעשייה, כך תגבר תחושת השייכות לקהילה.

אירועי תרבות מהווים עבור הקהילה הזדמנות ליצירת מפגש מגבש ושיח ולכן אנחנו מחפשים מתנדבים נוספים וקוראים לכם להצטרף אלינו לצוות ההיגוי או לעזרה בתפעול האירועים עצמם. כמו כן נשמח למתנדבים שמוכנים להעביר הרצאות, שעת סיפור, שעת יצירה, נגינה באירועים או כל רעיון מקורי אחר שמתאים לכם.

ובנימה אישית, לכל אירוע מוקדשות שעות עבודה רבות: חשיבה, תכנון, תאום מול גורמים רבים, חזרות למופע, תלבושות, רכישת ציוד, הקמה, תפעול פירוק האירוע  ניקיון ועוד. אנו מצפים מכם התושבים שבחרו לקחת חלק באירועים לשיתוף פעולה מלא, הן במהלך האירועים, והן לאחריהם, מתוך כבוד למופיעים שהשקיעו זמן ומאמץ ובשל החשיבות של שמירה על ביטחונכם וביטחון ילדכם. אנחנו מצפים להתנהגות ראויה במהלך האירועים, לא יתכן שילדיכם יכדררו כדורים בזמן שהילדות המופיעות שרות ורוקדות, לא יעלה על הדעת שבאמצע מופע אש, ירוצו ילדיכם לכיוון הסופגניות, הדבר מהווה סכנה של ממש לילדים ולמופיעים, לא יתכן שתשלחו ילדכם לבד למסע הלפידים ללא השגחה צמודה.

בסיום האירוע, אנחנו מצפים מכם התושבים לתת יד, להרים את הכיסא עליו ישבתם ולזרוק את הזבל שהשארתם כדי שנוכל להשאיר את המקום נקי כמו שקיבלנו אותו (ולא רק באירוע חנוכה). כבר אמרנו: זה רק נראה כאילו ההתרחשות קוראת מעצמה...
 
יש לנו קהילה נפלאה נמשיך לטפח אותה. נתראה באירוע הבא.

להתנדבות לועדת התרבות ניתן לפנות:
לימור גבאי 0549199586
רונית מלר אשכנזי 050-6615903

להתנדבות בתחומים אחרים ניתן לפנות למזכירות.